Logentries (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Error
cs: Chyba

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
