Logentries (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Configuration
es: Configuración

en: Token
es: Comodín

en: Notice
es: Aviso

en: Debug
es: Depurar

en: Installation
es: Instalación

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico
