Logentries (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Error
eu: Errorea

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
