Logentries (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Error
km: កំហុស

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
