Logentries (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Error
lv: Kļūda

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Token
lv: Marķieris

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot
