Logentries (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Token
oc: Geton (token)

en: Debug
oc: Depuracion
