Logentries (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Error
pl: Błąd

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Token
pl: Wzorzec

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Installation
pl: Instalacja

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
