Logentries (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Error
ro: Eroare

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Token
ro: Simbol

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
