Logentries (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
