Logentries (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Error
da: Fejl

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Token
da: Symbol

en: Notice
da: Notifikation

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
