Logentries (7.x-1.3) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Error
gd: Mearachd

en: Severity
gd: Donad

en: Warning
gd: Rabhadh

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: Notice
gd: Brath

en: Info
gd: Fiosrachadh
