Logentries (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Error
hy: Սխալ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Info
hy: Ինֆո
