Logentries (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Error
it: Errore

en: Severity
it: Rilevanza

en: Warning
it: Avviso

en: Configuration
it: Configurazione

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Installation
it: Installazione

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
