Logentries (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Error
sl: Napaka

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
