Logentries (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Error
uk: Помилка

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Token
uk: Замінник

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Debug
uk: Зневадження

en: Installation
uk: Встановлення

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація
