Logic Block (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Manage
ca: Gestiona

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: create
ca: crea

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Admin
ca: Administrador

en: Create a block
ca: Crea un bloc
