Logic Block (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Manage
cs: Správa

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Admin
cs: Administrátor

en: Create a block
cs: Vytvořit blok
