Logic Block (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Manage
da: Administration

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: create
da: opret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Admin
da: Administration

en: Create a block
da: Opret en blok
