Logic Block (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Manage
de: Verwalten

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: create
de: erstellen

en: Duplicate
de: Duplizieren

en: Create a block
de: Einen Block erstellen
