Logic Block (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Create a block
el: Δημιουργία μπλοκ
