Logic Block (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: create
gl: crear

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Create a block
gl: Crear un bloque
