Logic Block (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Save changes
hr: Spremi promjene
