Logic Block (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Manage
sv: Hantera

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Admin
sv: Administrera

en: Create a block
sv: Skapa ett block
