Logic Block (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Manage
tr: Yönetim

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: create
tr: oluştur

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Admin
tr: Yönetim

en: Create a block
tr: Blok oluştur

en: Finish Block
tr: Bloğu Bitir
