Logic Block (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Manage
vi: Quản lý

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Create a block
vi: Tạo một khối
