Logic Block (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Manage
et: Halda

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Admin
et: Administraator

en: Create a block
et: Loo plokk
