Logic Block (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Duplicate
fi: Monista

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Create a block
fi: Luo lohko
