Logic Block (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Manage
fr: Gérer

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: create
fr: créer

en: Delete Block
fr: Suppression du bloc

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: Create a block
fr: Créer un bloc
