Logic Block (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Admin
hi: प्रशासन
