Logic Block (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Manage
is: Stjórnun

en: Save changes
is: Vista breytingar
