Logic Block (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Manage
ja: 管理

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Duplicate
ja: 複製

en: Admin
ja: 管理者

en: Create a block
ja: ブロックを作成
