Logic Block (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
