Logic Block (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
