Logic Block (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Manage
oc: Gerir

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: create
oc: crear

en: Create a block
oc: Crear un bloc
