Logic Block (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: create
pl: utwórz

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Create a block
pl: Stwórz blok
