Logic Block (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Manage
pt: Gerenciar

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: create
pt: criar

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Admin
pt: Administrar

en: Create a block
pt: Criar um bloco
