Logic Block (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Manage
ro: Administrați

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: create
ro: creare

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Admin
ro: Administrator

en: Create a block
ro: Creează un bloc
