Logic Block (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Manage
ru: Управление

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: create
ru: создайте

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Admin
ru: Администратор

en: Create a block
ru: Создать блок
