Logic Block (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: create
sk: vytvoriť

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Admin
sk: Administrátor
