Logic Block (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Manage
uk: Керування

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: create
uk: створення

en: Delete Block
uk: Видалити блок

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Admin
uk: Адмін

en: Create a block
uk: Створити блок
