Logic Block (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Manage
ar: تسيير

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Duplicate
ar: استنساخ
