Logic Block (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Manage
az: İdarə et

en: Duplicate
az: Dublikat
