Logic Block (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Manage
id: Kelola

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: create
id: buat

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Admin
id: Administrator

en: Create a block
id: Buat sebuah blok
