Logic Block (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Manage
it: Gestisci

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Create a block
it: Crea un blocco
