Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: User
be: Карыстальнік

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Browser
be: Браўзер
