Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Browser
bn: ব্রাউজার
