Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: User
cs: Uživatel

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Browser
cs: Prohlížeč
