Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: User
da: Bruger

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Access denied.
da: Adgang nægtet.
