Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: User
el: Χρήστης

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Browser
el: Περιηγητής
