Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: User
fa: کاربر

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Browser
fa: مرورگر
